Scroll Kina 1900-tal
2018-05-10
541234
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets andra hälft, sigill, med kaligrafi, pioner och ca 80x39 cm, i träschatull
Veck