Joakim Allgulander
2018-05-07
541208
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Dusk to Dawn", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 2/50, digital print, bildmått ca 48x70 cm