K G Nilson färglitografi
2018-05-04
541174
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KG NILSON (född 1942): "Språket", signerad KG Nilson 1975, 152/160, färglitografi, 38x57 cm