Ulf Gripenholm färglitografi
2018-05-04
541163
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): badande kvinna, signerad Ulf Gripenholm, 36/150, färglitografi, bladmått ca 50x38 cm