Relief Kina
2018-05-10
541162
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RELIEF, trä, Kina, 1900-talets första hälft, rektangulär form, skuren dekor av figurscen, bemålad i rött samt guld, ca 40x24 cm
Spricka, slitage