Birger Birger Ericson oljemålning
2018-05-04
541112
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Motiv från Klara, signerad Birger, olja på pannå, ca 64x55 cm