Vas Kina
2018-05-10
540980
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, Kangxis märke, 1900-tal, dekor i famille rose av figurscener och blommor, höjd ca 45,5 cm
Brättet med smärre nagg