Pablo Picasso
2018-05-05
540963
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, färglitografi, 50x65 cm