Oljemålning 1800-tal
2018-05-07
540943
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, olja på duk, ca 37x39 cm
Dubblerad, krackeleringar