Peter Dahl
2018-05-07
540932
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 176/460, daterad -78, färglitografi, bildmått ca 36x27 cm