Edvin Ollers oljemålning
2018-05-07
540920
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): nordafrikansk stadsbild, signerad och daterad E Ollers 1929, olja på duk, ca 55x47,5 cm