Jan Naliwajko
2018-05-03
540897
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Man med röd turban signerad och daterad J. Naliwajko, olja på pannå, ca 99x70 cm