Elis Ryberg oljemålning
2018-05-03
540893
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Hagestads länga", signerad Elis Ryberg, olja på duk, ca 54x65 cm, oramad