Ejnar Kohlmann oljemålning
2018-05-03
540890
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Landskap med rådjur, signerad och daterad Ejnar Kohlman 1951, olja på duk, 90x68 cm