Jan Naliwajko oljemålning
2018-05-03
540883
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, signerad J. Naliwajko, olja på duk,132x152 cm
Färgbortfall