Oidentifierad konstnär akvarell
2018-05-03
540845
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), otydligt signerad, pastell, 61x46 cm