Ringar 2 st 23k guld
2018-05-02
540667
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RINGAR, 2 st, 23 k guld, med inskriptioner, Svedberghs Ur & Guld, Östersund, 1962, ringstorlek 17.25, totalvikt ca 9.7 g
Slitage, mindre repor