Solspegel
2018-05-03
540627
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1900-tal, s k solspegel, bronsera trä, etikettmärkt El Capricho, diameter ca 80 cm
Skador, färgbortfall