Ring med diamant
2018-05-04
540618
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RING, tvåfärgat 18 k guld, briljantslipad diamant 0,36 ct, kvalité W(H)/SI, stämplad PRIAB, 1997, ringstorlek 17/57, vikt ca 10,9 g
Bruksslitage, namngravyr