Buddha Kina 1900-talets början
2018-05-02
540532
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BUDDHA, Kina, 1900-talets början, porslin, höjd ca 23 cm
Åldersrelaterat slitage