Teskedar silver
2018-05-04
540517
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TESKEDAR, 10 st., silver, 18/1900-tal, modell Gammal fransk, av varierande tillverkare, längd ca 13-14 cm, vikt ca 143 g
Graverade, stötskador