Jacob Ängman Rosenholm kaffeskedar
2018-05-04
540506
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", kaffeskedar, 24 st., silver, GAB, Stockholm, 1960-tal, längd ca 12 cm, vikt ca 378 g
Smärre repor