Klubbat för:
16 000 SEK
10 000 SEK
FINN JUHL, karmstol, "Bo 72", Bovirke, Danmark, 1950-tal, teak, grå textilklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Skadad klädsel, lagning vid skarv mellan rygg och armlän, ytmärken, något glappande fogar
540503
2018-05-02