Porslin Kina
2018-05-03
540429
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNA, VASER, 3 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, den mindre vasen äldre, höjd ca 13-25 cm
Nagg