Olle Baertling
2018-05-02
540415
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad 1954-1968, 214/300, färglitografi, bladmått ca 19x34 cm