Karl Axel Persson färglitografi
2018-05-02
540395
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -86, 104/385, färglitografi, ca 34,5x26,5 cm