Lennart Rodhe färglitografi
2018-05-02
540383
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): (2) Kompositioner, signerad och daterad Lennart Rohde 1972-75, 17/40 resp 177/350, färglitografi, ca 14x22,5 resp 31x43 cm