Lotta Brand ´´Alla mina vänner´´
2018-05-02
540379
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOTTA ENBRAND (född 1972): "Alla mina vänner", stilleben, monogramsignerad LE samt signerad á tergo Lotta Enbrand och daterad 2006, akryl/blandteknik på duk, ca 60 x 60 cm
INFORMATION: Lotta Enbrand är bosatt i Uppsala och verksam i Stockholm, hon har ställt ut bl a i Mälardalen, Uppsala och Dalarna.
Mindre förlust av färg vid kanten