Tage Hedqvist Sandhamn
2018-05-27
540329
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Sommarnatt på Västern - Sandhamn, signerad och daterad Tage Hedqvist -47, olja på duk, ca 29x55 cm,
Läs mer