Oskar Bergman Sandhamn
2018-05-27
540326
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Tallar vid stranden - Sandhamn, signerad Oskar Bergman Sandhamn, akvarell på papper, ca 35,5x49,5 cm,
Läs mer