Oskar Bergman Sandhamn
2018-05-27
540315
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Lilla stranden Trouville - Sandhamn, signerad och daterad Oskar Bergman Sandhamn juni 1938, akvarell på papper, ca 37x54 cm,
Läs mer