Sven Jonsson färglitografi
2018-05-02
540286
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSSON (1902-1981): "Submarine", signerad Sven Jonsson, numrerad 37/350, färglitografi, ca 80x65 cm