Taklampa, omkring 1970
2018-05-01
540179
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, omkring 1970, mässing, troligen förgylld, kupor och prismor i klarglas, höjd ca 125, diameter ca 39
Obetydligt bruksslitage