John Jon-And akvarell
2018-05-02
540175
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): Nakenmodell, stämpel signerad, akvarell ca 62x42 cm
Fläckar