Akvareller 2 st Japan
2018-05-05
540157
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKVARELLER, 2 st., 1900-tal, Japan, motiv med kvinnor, ca 60x30 cm
smärre slitage