Kay Bojesen apa
2018-05-01
540147
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAY BOJESEN (1886-1958): (2) Apa, Zebra, teak samt bemålad, 1900-tal, apans längd ca 20 cm
Färgbortfall, slitage, apa lagad