Ragnar Persson oljemålning
2018-05-02
540121
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): "Slut på arbetsdagen", olja på duk, signerad RP, 50x61 cm