Akseli Gallen-Kallela
2018-05-21
540066
| Klubbat belopp | 640 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931): Kalela på vintern
Signerad och daterad samt med dedikation. Etsning 23x11 cm.