Anders Zorn
2018-05-04
540055
| Klubbat belopp | 1 600 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
ANDERS ZORN (1860-1920): "En skål i Idun II"
Signerad med blyerts. Etsning 31,6 x 26,7 cm.
Fuktskador. Ej examinerad ur ram.