Ampel
2018-05-02
540035
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, Karl Johan-stil, 1900-tal, med sex ljusarmar, diameter 47 cm
Saknar el länk till upphängningen, slitage, bucklor