Oscar Reutersvärd omöjlig figur
2018-05-03
539985
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 39/99, färglitografi, ca 50x70 cm