Stig Claesson (Slas)
2018-05-02
539973
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Skeppsbron, signerad Stig Claesson .80, 223/375, färglitografi, bildstrolek ca 39,5 x 56 cm