Trädgårdsurna 1900-tal
2018-05-07
539915
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRÄDGÅRDSURNA, järn, 1900-talets andra hälft, höjd 62, diam 47 cm.