Albert Johansson
2018-04-30
539881
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, 73/90, färgetsning, bladmått ca 57x75 cm
Oramad