Stolar Wegner
2018-04-29
539773
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HANS J WEGNER, "Hjertestolen", stolar 4 st, Danmark, formgivningsår 1952, stomme i ek, sits fanérad i teak, sitthöjd ca 43 cm
Brukslitage, delvis blekta, smärre ytskador