Skrivbord
2018-04-30
539722
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKRIVBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, fanerad med olika träslag, beslag i mässing, delvis läderklädd skiva, höjd ca 76, 160x79 cm, nyckel finns
Slitage, repor