Karmstolar Louis XV
2018-04-30
539712
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, Louis XV, Frankrike, skuren dekor, förgyllda, sitthöjd ca 45 cm
Proveniens: Gustafsviks Herrgård, Varnums socken, Värmland
Slitage