Leopold oljemålningar
2018-04-29
539708
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEOPOLD (omkring 1900): (2): Landskap, otydligt signerade Leopold, olja på pannå, ca 23x48 vardera