Uno Vallman
2018-04-30
539688
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Skogsmotiv, signerad och daterad U Vallman -43, olja på pannå, utsällningsetikett a tergo från swedish modern gallery, minnesutställning, lot ID 14, ca 33x41 cm