4 draperier allmogetextil
2018-04-28
539579
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DRAPERIER, handvävda dynevarslängder i ull omgjorda till draperier, 4 st, 1900-talets första del, längd ca 205 inkl frans bredd ca 70 cm
Bruksslitage